IV Przegląd Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi”

Mimo, że święta już za Nami, to w powietrzu nadal czuć tę magiczną moc Bożego Narodzenia. Towarzyszące zewsząd kolędy pozwalają Nam choć na chwilę wrócić pamięcią do rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów w tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Kolędowanie zbliża ludzi, buduje między nimi więź, daje uczucie bliskości. Kolędy są przepełnione ciepłem, dobrem i miłością. „Kto śpiewa, dwa razy się modli”. Nasze wspólne kolędowanie w tym roku odbyło się wirtualnie. Dziękujemy: uczestnikom za udział w IV Przeglądzie Kolęd i Pastorałek oraz nauczycielom, rodzicom i opiekunom za przygotowanie dzieci do występów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Anna Eliasiewicz i Szymon Matysiak
Natalia Goczał i Michał Cybulski
Nadia Łakoma i Franciszek Szyburski